fbpx
Ofertë!

Kostum dyngjyresh me vija te holla

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Kostume me dizajne fantastike dhe nje material krem i cili ju mban fresket. Masat jane onesize te cilat pershtaten ne S, M, L, XL.

SKU: N/A Kategori: , , ,
Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum dyngjyresh me vija te holla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund