fbpx
Ofertë!

Fustan velvet i gjere dhe me llastik

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,500 L.

SKU: N/A Kategori: , , ,

Plote hijeshi dhe komoditet me fustanet velvet te cilet me dizajnin dhe stilin e tyre te vecante mund ti vishni ne evente te ndryshme. Ajo cfare e ben fustanin velvet te vecante eshte stili i tij i lirshem dhe i derdhur poshte, ndersa perreth bustit mblidhet nga llastiku. Fustani eshte me menge te gjata dhe me xhufka tek supet. Thjeshtesisht i bukur dhe i vecante per llojin e vet.

Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

, , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan velvet i gjere dhe me llastik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund