fbpx
Ofertë!

Mesh Maxi Beach Dress

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

Fustani rrjete vjen eshte ekastik, ka nje material te bute dhe ka masa fikse.🖤

SKU: N/A Kategori: , ,

Zhytuni në thelbin e elegancës bregdetare me fustanin tonë Mesh Maxi Beach. I punuar me delikatesë me një pëlhurë rrjetë të freskët, ky fustan përfshin si stilin ashtu edhe komoditetin, duke e bërë atë të përsosur për shëtitjet në breg të detit ose për mbrëmjet e perëndimit të diellit. Duke rrjedhur me hijeshi te këmbët, dizajni i tij me gjatësi të plotë garanton që të jeni të mbështjellë me një sofistikim të plotë. Me lidhëse në të dyja anët, mund ta lidhni për një përshtatje të personalizuar ose ta lini të lëkundet lirshëm me erën e oqeanit. Qoftë i shtruar mbi bikinit tuaj të preferuar ose i kombinuar me sandale për një mëngjes të vonë në plazh, ky fustan është elementi juaj kryesor i arratisjes. Përjetoni kërcimiMesh Maxi Beach Dressn e dritës dhe hijes ndërsa dielli filtron dhe lërini valët të jenë e vetmja gjë për të rivalizuar joshjen tuaj.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mesh Maxi Beach Dress”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund