fbpx
Ofertë!

Kostume me riga ngjyre jeshile

2,500 L

Kostumet me riga jane perfekte per kete stine dhe teper te fresketa, duke u pershtatur keshtu ne cdo lloj trupi. Me nje material cilesor, vijne ne disa ngjyra dhe ne masat Small, Medium, Large, Extralarge. Zgjidhni te preferuaren tuaj ne kete super oferte!

SKU: N/A Kategori:

Kostumet me riga, te duhurat per kete stine pranverore. Keto kostume jane kombinimi perfekt i rehatise dhe stilit, te dizenjuara per t’iu pershtatur cdo lloj trupi. Me e rendesishmja eshte se keto kostume vijne ne masa dhe ngjyra  pranverore e ndryshme qe tregojne shume gjalleri. Kostumi ka riga, nje jake te mprehte pantallona te gjata dhe kemishe me kopsa ne pjesen e perparme. Materiali i perdorur eshte teper cilesor dhe nuk demtohet ne lavatrice, gjithashtu nuk mban asnje rrudhe. Nese deshironi te keni nje veshje te lirshme qe qendron bukur ne trup dhe eshte teper e rehatshme dhe e fresket atehere kostumet me riga jane te duhurat.

Masa

S, M, L, XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume me riga ngjyre jeshile”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund