fbpx
Ofertë!

Kostume me riga ngjyra jeshile e hapur

2,500 L

Kostumet me riga jane perfekte per kete stine dhe teper te fresketa, duke u pershtatur keshtu ne cdo lloj trupi. Me nje material cilesor, vijne ne disa ngjyra dhe ne masat Small, Medium, Large, Extralarge. Zgjidhni te preferuaren tuaj ne kete super oferte!

SKU: N/A Kategori:

Kostumet me riga, te duhurat per kete stine pranverore. Keto kostume jane misherimi i vertete i rehatise dhe stilit, te dizenjuara per t’iu pershtatur cdo lloj trupi. Me e rendesishmja eshte se keto kostume vijne ne disa masa dhe disa ngjyra pranverore qe tregojne shume gjalleri. Kostumi ka riga, nje jake te mprehte pantallona te gjata dhe kemishe me kopsa ne pjesen e perparme. Materiali i perdorur eshte teper cilesor dhe nuk demtohet ne lavatrice, gjithashtu nuk mban asnje rrudhe. Nese deshironi te keni nje veshje te lirshme qe qendron bukur ne trup dhe eshte teper e rehatshme dhe e fresket atehere kostumet me riga jane te duhurat.

Masa

S, M, L, XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostume me riga ngjyra jeshile e hapur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund