fbpx
Ofertë!

Kostum me xhepa

2,500 L

SKU: N/A Kategori:

Kostum i perbere nga tuta te gjata dhe triko me kopsa dhe xhepa. Kostumi eshte i dizenjuar i tille per t’ju mundesuar komoditet dhe gjithashtu nje stil te pershtatshem per stinen e vjeshte dhe me gjere. Kane nje material pambuk dhe deve i cili pershatet ne trupin tuaj. Ky kostum ka masa onesize te cilat pershtaten ne S, M, L, XL, XXL.

Ngjyra

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kostum me xhepa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund