Ofertë!

Kemishe saten ngjyre puder

1,600 L

E disponueshme në madhësi small, medium, large dhe ekstra large, kjo këmishë është projektuar për t’iu përshtatur një sërë llojeve të trupit dhe për të ofruar rehati maksimale. Ngjyrat e larmishme te kemishave pershtaten per cdo dite per cfaredo lloj stili tuajin.

SKU: N/A Kategori:

Sjellim per ju kemishat saten nga 300Oferta, shtesa perfekte për veshjet e çdo femre në modë. E krijuar nga materiali luksoz saten, kjo këmishë nxjerr elegancë dhe sofistikim, duke e bërë atë perfekte për çdo rast. E disponueshme në madhësi small, medium, large dhe ekstra large. Pëlhura e lëmuar prej sateni eshte e bute dhe ndihet teper e rehatshme duhe qendruar lirshem ne trup.       Këmisha përmban kopsa në pjesën e përparme, mëngë të gjata dhe një jakë të mprehtë, duke shtuar një stil të përjetshëm në veshjen tuaj. Kjo këmishë është e disponueshme në një gamë të gjallë ngjyrash që i përshtaten stilit tuaj personal.

Me një çmim të pakrahasueshëm prej vetëm 300 dollarësh, këmisha Saten nga Oferta është një domosdoshmëri për çdo femër të modës. Pra, cfare prisni? Përmirësoni garderobën tuaj sot me këtë këmishë elegante dhe elegante.

Masa

S, M, L, XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kemishe saten ngjyre puder”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund