Ofertë!

Kemishe saten ngjyre lejla

1,600 L

Kemisha saten e disponueshme në madhësi small, medium, large dhe ekstra large, kjo këmishë është projektuar për t’iu përshtatur një sërë llojeve të trupit dhe për të ofruar rehati maksimale. Pëlhura e lëmuar prej sateni ndihet e butë ndaj lëkurës tuaj, duke e bërë atë një kënaqësi për t’u veshur gjatë gjithë ditës.

SKU: N/A Kategori:

Ju prezantojmë këmishën mahnitëse  nga 300Oferta, shtesa perfekte për veshjet e çdo femre në modë. E krijuar nga materiali luksoz saten, kjo këmishë nxjerr elegancë dhe sofistikim, duke e bërë atë perfekte për çdo rast. E disponueshme në madhësi small, medium, large, and extra large, kjo këmishë është projektuar për t’iu përshtatur një sërë llojeve të trupit dhe për të ofruar rehati maksimale. Këmisha Saten është projektuar me një prerje klasike dhe një siluetë të këndshme qe i pershtatet cdo trupi. Këmisha përmban kopsa në pjesën e përparme, mëngë të gjata dhe një jakë të mprehtë, duke shtuar një stil të përjetshëm në veshjen tuaj. Kjo këmishë është e disponueshme në një gamë të gjallë ngjyrash që i përshtaten stilit tuaj personal. Nëse jeni duke kërkuar për një pjesë të guximshme të deklaratave ose një shtesë delikate në gardërobën tuaj, këmisha Saten ju ka mbuluar.

Masa

S, M, L, XL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kemishe saten ngjyre lejla”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund