Ofertë!

Kemishe me kopsa ngjyra e bardhe

2,000 L

Kemisha pambuku me kopsa, e vecantedhe ideale per cdo rast, tani ne kater ngjyra te ndryshme. Gjithashtu e disponueshme ne masat: Small, Medium, Large. Stili i vecante e ben kemishen te duket klasike dhe teper pranverore.

SKU: N/A Kategori:

Këmisha me kopsa është kombinimi perfekt i rehatisë dhe stilit. Me nje material pambuku te cilesise se larte, kjo kemishe ndihet e bute dhe lejon lekuren te marre fryme. Ne pjesen ballore te saj permban kopsa, si dhe ne dy anet e kemishes te cilat i shtojne nje prekje te sofistikuar klasike dhe elegance. Kemisha eshte e gjate nga pas dhe qendron lirshem duke iu pershtatur cdo trupi dhe duke e treguar ate sa me mire.Kjo këmishë është perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse është një ditë e zakonshme jashtë apo një ngjarje më formale.  Cilido qofte stili juaj kjo kemishe me siguri do te ishte e preferuara juaj.

Masa

S, M, L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kemishe me kopsa ngjyra e bardhe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund