fbpx
Ofertë!

Kemisha me fjongo ngjyre roze

1,500 L

Kemisha me fjongo material i plote lino+pambuk teper cilesor vjen me nje super cmim. Kemisha vjen ne disa masa dhe ngjyra te ndryshme me detaje te vogja elegante.

SKU: N/A Kategori: ,

Kemishat me fjongo jane nje blerje e zgjuar. Materiali i tyre eshte lino teper cilesor dhe i fresket per stinet qe do te vijne. Kemishat qendrojne lirshem dhe pershtaten shume bukur ne cdo trup duke ju treguar elegante, dhe mbi te gjitha duke ju falur rehati maksimale fal materialit te bute te linos. Detaj i vecante eshte fjongoja e zeze ne cdo kemishe e vendosur ne pjesen e belit, ndersa mendet mund te mblidhen sipas deshires fal nje lidheseje te brendshme. Kemishat vijne ne disa masa S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL,  dhe ne disa ngjyra te ndryshme te kombinueshme lehtesisht. Perzgjidhni te preferuarar tuaja!

Masa

S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kemisha me fjongo ngjyre roze”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund