fbpx
Ofertë!

Fustan me lidhese dhe kopsa

2,000 L

Masat e fustanit jane onesize te cilat pershtaten ne S, M, L.

SKU: N/A Kategori: ,

Fustan i gjate deri siper pulpave me menge te gjata gjithashtu i shoqeruar me rrip perkates. Vjen ne disa ngjyra gjendje dhe ne masa onesizete cilat pershtaten ne S, M, L.

 

Ngjyra

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Fustan me lidhese dhe kopsa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund