fbpx
Ofertë!

Fustan elastik pas trupit

1,600 L

SKU: N/A Kategori: ,

Fustani pas trupit i dizenjuar i tille per tju pershtatur trupit tuaj ne nje material te nderthurur deveje te perpunuar dhe poliester. Fustani eshte me menge te gjata dhe stili i tij eshte i thjeshte. Nje detaj i pikasur jane lidhja ne pjesen perpara prane gryses se fustanit. Gjatesia e fustanit shkon siper gjunjeve dhe qepja e fustanit eshte teper cilesore.

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fustan elastik pas trupit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

në Gjithë Botën
Dorëzimi 1-7 ditë

qindra klientë të kënaqur
Mijëra produkte të shitura

Pagesë E Sigurtë

Çmime fantastike
Oferta pa fund